YATIRIM TEŞVİK BELGESİ

HİDROJEN VE YAKIT PİLLERİ 2012 ÇAĞRISI

Değerli Araştırma ve İş Dünyası Temsilcileri,
Hidrojen ve Yakıt Pilleri Ortak Teknoloji Girişimi’nin yayınladığı beşinci çağrı 17 Ocak 2012 tarihinde açılmıştır. Çağrı kapsamında, ulaştırma ve yakıt ikmali altyapısı, hidrojen üretimi ve dağıtımı, sabit yakıt pili ve CHP gibi Ar-Ge ve demonstrasyon projeleri desteklenecektir. Desteklenecek konu başlıklarının ayrtıntıları FCH JU 2012 Çalışma Programı’nda yer almaktadır.
Çağrı Kodu: FCH-JU-2012-1
Yayınlanma Tarihi: 17 Ocak 2012
Kapanış Tarihi:  24 Mayıs 2012 (Brüksel yerel saati ile 17:00)
Bütçe: 77,5 Milyon €
İlgili Dokümanlar:
FCH JU 2012 Çalışma Programı
FCH JU 2012 Başvuru Kılavuzu
Çağrının Research Participant Portal’daki resmi sayfası
Bilgi Günü ve Proje Pazarı Etkinliği:
9 Şubat 2012 tarihinde AB Hidrojen ve Yakıt Pilleri Ortak Teknoloji Girişimi  tarafından Belçika/Brüksel’de çağrı ile ilgili bir bilgi günü ve ortak bulma etkinliği (proje pazarı) düzenlenecektir. Etkinlik sırasında proje fikirlerlerinin tanıtılacağı 15 dakikalık sunumlar yapılacaktır. Bahsi geçen etkinlik ile ilgili ayrıntılı bilgiye ulaşmak için lütfen tıklayınız.
Çağrı ile ilgili sorularınız, taslak konu başlıkları, ortak bulma faaliyetleri ve TÜBİTAK’tan sağlanabilecek ek fon olanakları ile ilgili yardım almak için ofisimizle irtibata geçebilirsiniz. Ayrıca etkinliğe katılım konusunda ofisimizle irtibata geçmeniz durumunda sınırlı sayıdaki seyahat desteğinden yararlanabilirsiniz.

0
Web Sitesi Kurma, Web Sitesi Fiyatlari, WordPress Temalari, WordPress Eklentileri
Bize Mesaj Yazabilirsiniz!Bilgileriniz Yanlış Kontrol ediniz!!! Gönder

Mesaj Gönderme Başarılı !!! Size Geri Dönüş Yapılacaktır.