YATIRIM TEŞVİK BELGESİ

TURİZM İSİM/KAPASİTE/TÜR VE SINIF/UNVAN DEĞİȘİK İȘLEMLERİ

İSİM DEĞİŞİKLİĞİ NASIL YAPILIR?

Bakanlıktan belgeli bir tesis isim değişikliği talebinde bulunmak istediğinde talebini belirtir dilekçe ile (varsa isim tesciline ilişkin dilekçe ile bakanlığa başvuru yapar. Uygun görülen başvuruların talebi gerçekleştirilir.

 KAPASİTE/TÜR VE SINIF DEĞİŞİKLİĞİ NASIL YAPILIR?

Bakanlıktan Turizm Yatırımı Belgeli bir tesis kapasite değişikliği talebinde

bulunmak istediğinde talebini belirtir dilekçe ve yeni kapasiteye ilişkin tesis raporu ile bakanlığa başvuru yapar. Uygun görülen başvuruların talebi gerçekleştirilir.

Bakanlıktan Turizm İşletmesi Belgeli bir tesis kapasite değişikliği talebinde bulunmak istediğinde talebini belirtir dilekçe, yeni kapasiteye ilişkin tesis raporu ve tesisin son durumu ile uyumlu İşyeri Açma ve Çalışma Ruhsatı ile ile bakanlığa başvuru yapar. Uygun görülen başvurular denetim programına alınır. Denetim sonucu olumlu olanların talebi gerçekleştirilir.

 UNVAN DEĞİŞİKLİĞİ NASIL YAPILIR?

Bakanlıktan Turizm Yatırımı Belgeli bir tesis unvan değişikliği talebinde bulunmak istediğinde talebini belirtir dilekçe ile bakanlığa başvuru yapar. Dilekçede şirketin ticaret sicil numarası ve ticaret sicil memurluğunun belirtilmesi gerekir. Uygun görülen başvuruların talebi gerçekleştirilir.

Bakanlıktan Turizm İşletmesi Belgeli bir tesis unvan değişikliği talebinde bulunmak istediğinde talebini belirtir dilekçe ve yeni unvana göre düzenlenmiş İşyeri Açma ve Çalışma Ruhsatı ile bakanlığa başvuru yapar. Dilekçede şirketin ticaret sicil numarası ve ticaret sicil memurluğunun belirtilmesi gerekir. Uygun görülen başvuruların talebi gerçekleştirilir.

0
Web Sitesi Kurma, Web Sitesi Fiyatlari, WordPress Temalari, WordPress Eklentilericse.google.comgoogle.comimage.google.commaps.google.comcse.google.comgoogle.comimage.google.commaps.google.comYapay yüzhttps://yapayyuz.com
Bize Mesaj Yazabilirsiniz!Bilgileriniz Yanlış Kontrol ediniz!!! Gönder

Mesaj Gönderme Başarılı !!! Size Geri Dönüş Yapılacaktır.